• Syreny w Deepspot
  Nasza kolorowa przygoda na najgłębszym basenie Europy z pewnością na długo pozostanie w pamięci uczestników, dlatego chcemy podzielić się z wami niewielką ale niezwykle barwną sesją zdjęciową ze wspólnego wyjazdu.
 • Nowe kursy – zapisy
  Już czas zaplanować zajęcia popołudniowe dla dzieci, młodzieży a nawet dorosłych. Jeśli lubisz wodę i umiesz pływać mermaiding jest właśnie dla Ciebie. Od września tworzymy nowe grupy i rozpoczynamy nowe kursy. Grupa młodsza 7-10 lat, grupa starsza 11-16 lat i grupa dorosłych. Zadzwoń i zapisz się na zajęcia próbne! Pływanie … Czytaj więcej.
 • Fotorelacja
  Do naszego grona dołączyła Kasia, bardzo dobrze pływa i żadne ćwiczenie nie sprawia jej trudności. Wręcz przeciwnie postanowiła przystąpić do kolejnego etapu czyli kursu Mermaid !!! Tylko patrzeć kiedy wypłynie na głębokie wody lub zacznie odnajdować skarby na zatopionych okrętach.
 • Safarii dla Syren i Nurków
  Zapraszamy od 21 do 28 sierpnia na wyjątkowy wyjazd. Na chętnych czekają niezapomniane nurkowania i mermaiding na Morzu Czerwonym. To wyjątkowa szansa na przeżycie niesamowitej przygody. A to wszystko na pokładzie wyjątkowej łodzi Heaven Rubin. – Przepiękne ogrody koralowe– Podwodne labirynty– Żółwie i stada delfinów. Połączymy nurkowania na najpiękniejszych rafach … Czytaj więcej.